Europe Shipping

Brd Express Avrupa Nakliye hizmeti ile sözleşmeli ve sigortalı nakliye hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Avrupa´nın bir çok ülkesine ürünlerinizi hızlı veya normal taşıma hizmetleri ile sunmakta olan firmamız Brd Express İstanbul merkezli çalışmaktadır. Avrupa Nakliye hizmetlerimizde taşıması yapılan eşyanın cinsi ve niteliğine göre ulaşım şartları ve sevkiyat planlaması dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Tüm bu hizmetlerimizi sigortalı olarak yapmaktayız. Başta aracımız ve tüm eşyalarınız sigorta kapsamında sigortalanmaktadır. Sözleşmeli taşımacılık hizmeti ile bütün çalışmalarımızı resmi olarak sizlere de bildirmekteyiz.

Avrupa Taşımacılık hizmetimizden yararlanmak için dilerseniz iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de sitemizde yer alan TEKLİF FORMU menüsü aracılığı ile bizlerden taşıma hizmetiniz için fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Bilmenizi isteriz ki firmamızın sunduğu cazip ve avantajlı fiyatlar ile en iyi hizmeti almakta olacaksınız.

Firmamız taşımacılık konusunda yer alan işlemlerini mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmeye devam etmektedir. Hizmet faaliyetleri içerisinde oldukça ekonomik bir fiyat talep eden firmamız bütçenize en uygun hizmete hemen ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Avrupa´ya nakliyat konusunda her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyoruz.

 

AVRUPAYA İTHALAT VE İHRACAT EXPRESS TAŞIMA SÜRELERİMİZ:

ALMANYA: 40-48 SAAT
POLONYA: 48 SAAT
İSPANYA: 72 SAAT 
FRANSA KUZEY: 48 SAAT 
FRANSA GÜNEY: 60 SAAT 
ROMANYA: 24 SAAT 
SLOVENYA: 36-48 SAAT 
BULGARİSTAN: 24 SAAT 
HIRVATİSTAN: 36 SAAT

 
Şerif Ali Mahallesi Handem Caddesi No:31/A Istanbul / TURKEY
Facebook Twitter Instagram