Foreign Express Cargo

"Minimum Maliyet Maksimum Fayda" sloganı ile çıktığımız bu yolda uzakları yakın sayacak, hava nakliye hizmetine göre daha az maliyetli ve süre açısından da ciddi derecede rekabet yaratan uluslar arası taşıma hizmetlerinde 2017 model minibüslerimizle taşıma hizmeti sunmaktayız.

Büyük şirketlerin başarılı olmalarını önemseyen temellerinden biri de hızlı olmalarıdır. Bugün ürünlerinin adrese gelmesi bir iki hafta yada çok daha fazla sürebilmektedir. Ancak bir çok kişi satın aldığı veya beklediği ürünlerinin okadar geç sürelerde gelmesini istemez. Bunun yerine ürünlerinin en kısa sürede taşıyabilen kuruluşlarının hizmetlerinden faydalanmak istemektedirler. Firmamız BRD EXPRESS Yurtdışı Express alanında hızlı teslimatlarınızı yapmaktadır.  Yurtdışı Express taşıma hizmetimizi Avrupa´nın bir çok ülkesine kapıya kadar teslimat yapabilmekteyiz. Bu servis kapsamında hızlı ve ekonomik fiyat ayrıcalıklarımız ile alıcılarınızın yurt dışı adreslerine tüm ürünleriniz teslim edilir.

Bu özel hizmetimiz ile Avrupa´nın herhangi bir ülkesine gönderim yapmak çok da zor değil, Brd Express ile uluslararası kargolarınız dilediğiniz yere hızlı bir şekilde teslim edilir.

Detaylı bilgi ve tüm talepleriniz için web sitemizde yer alan TEKLİF FORMU menüsü içeriğinden bizlere bazı bilgilerinizi göndermenizin ardından çok kısa bir süre içerisinde alanında uzman müşteri temsilcimiz sizler ile irtibata geçecek ve merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacaktır. Hemen bizleri arayarak dilediğiniz yere express teslimatlarınızı daha hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.
 

 
Şerif Ali Mahallesi Handem Caddesi No:31/A Istanbul / TURKEY
Facebook Twitter Instagram