Heavy Shipping

Brd Express uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerine ağır nakliye alanında da kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Firmamız sahip olduğu tecrübe, bilgi birikimi ve uluslararası bağlantıları sayesinde ağır tonajlı gabari dışı ölçülere sahip yükleri, yükün özellikleri ve güzergahını dikkate alarak uygun araçalr ile kombine ederen en uygun şartlarda yerine ulaştırmaktadır.

Özel ekipman ve araçlarımız ile trafo, türbin, jeneratör gibi malzemelerin ve iş makinelerinin taşımasını gerçekleştirmekteyiz. Ülke prosedürleri hakkında bilgili, yol analizi yapabilen ve yapılacak taşımacılıkta doğru ekipmanları tespit edecek personellerimiz ile projelerinizi uygulamanıza katkıda bulunuyoruz.

Ağır nakliye sektöründeki tüm gelişmeleri daima en yakından takip etmekte olan firmamız hizmet gösterdiği alanında Türkiye´de yeniliklerin ve değişimlerin de daima öncüsü konumunda olmuştur. Brd Express uzun yıllara dayanan ağır nakliye tecrübesini sürekli geliştirerek müşterilerinin ihtiyacı olan ağır nakliye çalışmalarını gerçekleştirmektedir.Ağır nakliye uzmanlığı ve deneyim gerektiren, coğrafi konum bakımından ulaşılması en zor bölgelere güvenli taşıma modelini gerçekleştirmektedir.

Detaylı bilgi ve tüm talepleriniz için sitemizde yer alan teklif formu menüsü aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

 
Şerif Ali Mahallesi Handem Caddesi No:31/A Istanbul / TURKEY
Facebook Twitter Instagram