Minivan Express

Terminli olan ihracat ve ithalat yüklemeleriniz için özel minivan araçlarımız ile avrupa geneline ve avrupa ülkelerinden ülkemize garantili teslimat imkanı sunan Brd Express´in minivan express hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sürekli gelişen ve değişim gösteren dünya ekonomisinde, taşımacılık sektörünün en önemli unsurlarından biri olan hızlı taşıma için son dönemlerde sıkça tercih edilen firmamız Brd Express minivan tarzı araçları ile müşterilerine harika çözümler sunmaktadır. Minivan Express hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize .... kg´ya kadar olan taşıma hizmetlerinde garantili kapıdan kapıya teslimat yapmaktayız. Minivan araçlarımız ile aşağıda yer alan tüm ülkelere oldukça hızlı teslimatlar gerçekleştirebilmekteyiz.

Minivan ile express kargo taşımacılığı hizmetimiz sizlere havayolu taşımacılığında göre hem daha güvenli hem de daha ekonomik bir alternatif olarak kullanılmaktadır. Express kargo taşımacılığı işlemlerinde hava yolu taşımacılığına göre ayrıca daha az formalite işlemleri de bulunmaktadır. Filomuzdaki araçlarımızın tamamı GPRS donanımlı araçlardır. Aynı zamanda gönderilerinizin takibini sitemiz üzerinden de yapabilmektesiniz. Bu sayede gönderilerinizin takibini tam zamanlı olarak sizlere bildirebilen bir ekibe de sahibiz.

Minivan Expres Taşımacılığı alanında faaliyet gösteren tüm şöförlerimiz hızlı taşıma için özel olarak eğitilmiş olup sevkiyatlarınızın teslimatını tam zamanında yapabilecek özelliktedirler.

AVRUPAYA İTHALAT VE İHRACAT EXPRESS TAŞIMA SÜRELERİMİZ:

ALMANYA: 40-48 SAAT
POLONYA: 48 SAAT
İSPANYA: 72 SAAT 
FRANSA KUZEY: 48 SAAT 
FRANSA GÜNEY: 60 SAAT 
ROMANYA: 24 SAAT 
SLOVENYA: 36-48 SAAT 
BULGARİSTAN: 24 SAAT 
HIRVATİSTAN: 36 SAAT

 
Şerif Ali Mahallesi Handem Caddesi No:31/A Istanbul / TURKEY
Facebook Twitter Instagram