Overseas Shipping

Brd Express sadece hızlı nakliye hizmetleri değil, bünyesinde bulunan diğer araçları ile Uluslararası Taşımacılık alanında da müşterilerine kaliteli taşıma hizmetlerini sunmaktadır. Uluslararası eşya taşıma, ofis taşıma, fuar taşıma, gümrükleme gibi bir çok hizmetin taşıma işlemleri için de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Brd Express verdiği hizmetlerin tamamında daima en ileri teknolojiyi takip etmektedir. Taşıma hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için planlama birimi tarafından süreçler özenle seçilmektedir. Daima müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yüksek müşteri memnuniyeti yakalamayı başaran ekibimizde dilediğiniz konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Firmamız alanında uzman bir ekip ile uzun yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yükleme noktasından varış noktasına kadar tüm işlemleri doğru bilgi akışı çerçevesinde yürütmekteyz. Müşterimiz web sitemizde yer alan Talep Formu aracılığı ile bizlere ulaşabilmektedir. Müşterilerimizden gelen taleplere en kısa sürede cevap vermekte olan deneyimli kadromuz yükünüzün cinsi ve özelliklerine göre taşıma yapılacak aracın tahsisini yapmaktadır. Araçlarınızın güzelgahını ve yükünüzün sorgusunu daima sitemizde yer alan Gönderi Sorgula bölümünden yük numaranız ile yapabilmektesiniz.

Profesyonelliğimiz ve harfiyen sözlerimizin arkasında durarak uzun yıllardan bu yana vermiş olduğumuz kusursuz ve adım adım bilgilendirerek uluslararası standartlardaki hizmetlerimizin temel amacı müşteri memnuniyetidir. Bu alanda uzman ve geniş kadromuz ile en kısa sürede sizlerden gelen talepler doğrultusunda fiyat çalışmanız ve Yurtdışı Nakliye hizmetimize ait tüm detaylar sizlere resmi teklifimiz ile bildirilecektir.

 

AVRUPAYA İTHALAT VE İHRACAT EXPRESS TAŞIMA SÜRELERİMİZ:

ALMANYA: 40-48 SAAT
POLONYA: 48 SAAT
İSPANYA: 72 SAAT 
FRANSA KUZEY: 48 SAAT 
FRANSA GÜNEY: 60 SAAT 
ROMANYA: 24 SAAT 
SLOVENYA: 36-48 SAAT 
BULGARİSTAN: 24 SAAT 
HIRVATİSTAN: 36 SAAT

 
Şerif Ali Mahallesi Handem Caddesi No:31/A Istanbul / TURKEY
Facebook Twitter Instagram